
1 752 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-312
Матеріал: оббивка сидіння і спинки: тканина + каркас: дерево (дуб)
Розмір: 83X50 см
Висота: 830 мм
Ширина: 500 мм
Колір: Світло-сірий, Дуб
Вага: 4,6 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товару: DIORDJSZ
Стільці компанії Signal надійні та виготовлені з високоякісних матеріалів. В асортименті є дерев'яні, пластикові, а також металеві стільці. Якщо Ви цінуєте простір у кімнаті, тоді для Ваших послуг складані стільці. Незалежно від матеріалу або стилю, стільці Signal — чудовий вибір для Вашої кухні, ресторану чи кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DIORDJSZ |
| Розмір | 83X50 |
| Вага | 4.6 кг |
| Колір | Світло-сірий, Дуб |
| Тип меблів | Стільці |