
990 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-837
Матеріал: тканина, каркас: метал
Розмір: 86X44 см
Висота: 860 мм
Ширина: 440 мм
Колір: Сірий, Дуб
Вага: 5 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товару: DUALSZ
Стільці компанії Signal надійні та виготовлені з високоякісних матеріалів. В асортименті є дерев'яні, пластикові, а також металеві стільці. Якщо Ви цінуєте простір у кімнаті, тоді для Ваших послуг складані стільці. Незалежно від матеріалу або стилю, стільці Signal — чудовий вибір для Вашої кухні, ресторану чи кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DUALSZ |
| Розмір | 86X44 |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Сірий, Дуб |
| Тип меблів | Стільці |