
1 542 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-565
Матеріал: екологічна шкіра (шкіра) + каркас хром
Розмір: 102X42 см
Висота: 1020 мм
Ширина: 420 мм
Колір: Білий
Вага: 7 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товару: H103B
Стільці компанії Signal надійні та виготовлені з високоякісних матеріалів. В асортименті є дерев'яні, пластикові, а також металеві стільці. Якщо Ви цінуєте простір у кімнаті, тоді для Ваших послуг складані стільці. Незалежно від матеріалу або стилю, стільці Signal — чудовий вибір для Вашої кухні, ресторану чи кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | H103B |
| Розмір | 102X42 |
| Вага | 7 кг |
| Тип меблів | Стільці |