
1 451 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-856
Матеріал: тканина + каркас: метал
Розмір: 81X51 см
Висота: 810 мм
Ширина: 510 мм
Колір: Графітовий, Чорний
Вага: 5,7 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товару: HALSG
Стільці компанії Signal надійні та виготовлені з високоякісних матеріалів. В асортименті є дерев'яні, пластикові, а також металеві стільці. Якщо Ви цінуєте простір у кімнаті, тоді для Ваших послуг складані стільці. Незалежно від матеріалу або стилю, стільці Signal — чудовий вибір для Вашої кухні, ресторану чи кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HALSG |
| Розмір | 81X51 |
| Вага | 5.7 кг |
| Колір | Графітовий, Чорний |
| Тип меблів | Стільці |