
571 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-754
Матеріал: тканина + метал
Розмір: 81X47 см
Висота: 810 мм
Ширина: 470 мм
Колір: Чорний
Вага: 4,418 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товару: ISOCZA
Стільці компанії Signal надійні та виготовлені з високоякісних матеріалів. В асортименті є дерев'яні, пластикові, а також металеві стільці. Якщо Ви цінуєте простір у кімнаті, тоді для Ваших послуг складані стільці. Незалежно від матеріалу або стилю, стільці Signal — чудовий вибір для Вашої кухні, ресторану чи кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ISOCZA |
| Розмір | 81X47 |
| Вага | 4.418 кг |
| Тип меблів | Стільці |