
791 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-496
Матеріал: поліпропілен + дерево (бук)
Розмір: 85X46 см
Висота: 850 мм
Ширина: 460 мм
Колір: Чорний
Вага: 3,3 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товару: MORISBUC
Стільці компанії Signal надійні та виготовлені з високоякісних матеріалів. В асортименті є дерев'яні, пластикові, а також металеві стільці. Якщо Ви цінуєте простір у кімнаті, тоді для Ваших послуг складані стільці. Незалежно від матеріалу або стилю, стільці Signal — чудовий вибір для Вашої кухні, ресторану чи кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MORISBUC |
| Розмір | 85X46 |
| Вага | 3.3 кг |
| Тип меблів | Стільці |