
1 992 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-794
Матеріал: тканина + каркас: метал
Розмір: 88X56 см
Висота: 880 мм
Ширина: 560 мм
Колір: Сірий
Вага: 8,5 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товару: SEMIRSZ
Стільці компанії Signal надійні та виготовлені з високоякісних матеріалів. В асортименті є дерев'яні, пластикові, а також металеві стільці. Якщо Ви цінуєте простір у кімнаті, тоді для Ваших послуг складані стільці. Незалежно від матеріалу або стилю, стільці Signal — чудовий вибір для Вашої кухні, ресторану чи кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SEMIRSZ |
| Розмір | 88X56 |
| Вага | 8.5 кг |
| Тип меблів | Стільці |