
671 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Код товару для замовлення: S-1254
Матеріал вішалки: пластик + метал
Розмір: 92X43X85 см
Висота: 920 мм
Ширина: 430 мм
Довжина: 850 мм
Колір: Хром
Вага: 2,8 кг
Виробник: Signal
Країна-виробник: Польща
Артикул товара: NOVAP
Вішалки компанії Signal вирізняються міцністю, високою стійкістю і чудовою якістю. Конструкція вішалки дуже зручна для зберігання речей. Ви зможете розмістити свій одяг та аксесуари. Обладнана гачками для одягу та для сумок. Вішалки Signal допоможуть Вам упорядкувати свої речі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NOVAP |
| Розмір | 92X43X85 |
| Тип меблів | Підлогові вішалки |