

615 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Розміри товару:
Головні риси:
Брудна сумка для прання не вбирає вологу та запахи, тому що вона виготовлена з поліестеру. Він займає мало місця, тому що його можна скласти.
Розміри та вага паковання:
Паковання: 1
Артикульний номер: 90319975
Ширина: 36 см
Висота: 5 см
Довжина: 83 см
Вага: 1.4 кг
Інструкція з догляду:
Ручне прання в холодній воді (30 градусів). Не відбілювати Не гладити Не мийте, щоб висохнути.
Опис і розміри товару:
Основні частини: сталеве, корозійно-стійке фосфатне покриття, поліетиленове порошкове покриття Сумка: 100% поліестер Внутрішня основа / Внутрішня: посилена поліпропілен
Наші переваги:




Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.




ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Кришка | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 35.4 см |
| Висота | 67.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Об`єм | 90 |
| Матеріал | Поліестер |
| Артикул | 903.199.75 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |