




246 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Він може висіти або стояти горизонтально та вертикально, щоб повною мірою використовувати доступний простір. Passepartout з нейтральним PH; запобігає знебарвленню фотографії. Ви можете використовувати без passepartout, щоб зробити світлину ширшою. Передня пластикова кришка робить камеру безпечнішою.
IKEA of Sweden
Паковання: 1
Артикульний номер: 60378396
Ширина: 23 см
Висота: 4 см
Довжина: 32 см
Вага: 0.6 кг
Чистити щіточкою для видалення пилу.
Наші переваги:



Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.


ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність паспарту | Так |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Висота зображення | 30 см |
| Тип | Рамка |
| Ширина зображення | 21 см |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 23.5 см |
| Висота рамки | 32.5 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 13 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 603.783.96 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Матеріал захисного екрана рамки | Полістирол |