



48 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Обмежте харчові відходи, зберігаючи залишки в контейнерах і повторно нагріваючи їх для іншого приймання їжі. Кілька порожніх контейнерів для харчових продуктів можуть бути поміщені одна в одну, щоб заощадити місце в шафах. Контейнер виготовлений із міцного пластику та зберігає свою форму, навіть якщо ви вставляєте його в сумку або рюкзак.
Sarah Fager
Не містить Бісфенолу А.
Паковання: 1
Артикульний номер: 40359148
Ширина: 15 см
Висота: 6 см
Довжина: 21 см
Вага: 0.1 кг
Корисна інформація:
Він підходить для прямокутних кришок IKEA 365+.
Інструкція з догляду:
Можна використовувати у НВЧ-печі; під час нагрівання їжі до 100 °C.
Можна ставити в морозильник.
Можна мити в посудомийній машині.
Під час нагрівання отвір має бути відкритий, щоб виходила пара.
Поліпропілен
Наші переваги:



Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.


ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1000 л |
| Довжина | 210 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Тип | Кришка |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 403.591.48 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Застосування | Для продуктів |