


291 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Розміри та основні характеристики:
Головні риси та особливості:
Ви можете покласти або повісити. Ви можете використовувати без passepartout, щоб зробити світлину ширшою. Passepartout з нейтральним PH; запобігає знебарвленню фотографії. Передня пластикова кришка робить камеру безпечнішою.
Дизайнер:
M Warnhammar/A Fredriksson
Загальна кількість паковань: 1
Номер артикула: 30387123
Кількість упаковок: 1
Ширина: 26 см
Глибина: 2 см
Довжина: 26 см
Вага: 0.37 кг
Корисна інформація:
Для різних типів стін потрібні різні типи кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Passepartout у комплекті.
Інструкція з догляду:
Очистьте> пилозахисну щітку.
Опис продукту та матеріалів:
Рамка: ДВП, фольга
Захист фасаду: полістирольний пластик, Поліетиленовий пластик
Паспарту: бумага
Наші переваги:



Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.


ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність паспарту | Так |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Висота зображення | 13 см |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій, для картин |
| Ширина зображення | 13 см |
| Тип | Рамка |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 25 см |
| Висота рамки | 25 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 23 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 303.871.23 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |