
166 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Розміри та основні характеристики:
Дизайнер:
Mikael Axelsson
Загальна кількість паковань: 1
Номер артикула: 30387260
Кількість упаковок: 1
Ширина: 12 см
Глибина: 10 см
Довжина: 31 см
Вага: 0.27 кг
Опис продукту та матеріалів:
Поліпропіленовий пластик
Наші переваги:



Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.


ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 120 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для столових приладів, Для кухонного приладдя, Для кухонних кришок |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 303.872.60 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Підставка для кухонних приладів |
| Стан | Нове |