


1 537 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Розміри та основні характеристики:
Головні риси та особливості:
Смішна та міцна меблева серія для зберігання й організації іграшок. Рама має напрямні, тому ви можете помістити коробки та полиці в будь-якому місці — і переставити в будь-який час. Низький предмет меблів із місцем для зберігання, підходить для росту дитини. Дітям легше добиратися й прибирати свої речі.
Дизайнер:
Studio Copenhagen
Загальна кількість паковань: 4
Номер артикула: 30091452
Кількість упаковок: 1
Ширина: 32 см
Глибина: 7 см
Довжина: 97 см
Вага: 11.92 кг
Номер артикула: 95685100
Кількість упаковок: 3
Ширина: 30 см
Глибина: 23 см
Довжина: 42 см
Вага: 0.57 кг
Корисна інформація:
Для різних типів стін потрібні різні типи кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Гіди в комплекті.
Може бути заповнений кришкою TROFAST.
Інструкція з догляду:
Протріть тканиною, змоченою м'яким мийним засобом.
Протріть сухою тканиною
Опис продукту та матеріалів:
Каркас:
Основні частини: ДСП, Фольга
Напрямна скринька: Поліпропіленовий пластик
Контейнер:
Поліпропілен пластик
Наші переваги:




Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.




ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРОВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 460 мм |
| Глибина комода | 300 мм |
| Висота комода | 940 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Органайзер для іграшок |
| Артикул | 792.285.71 |
| Серія | TROFAST |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |