




436 ₴
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Захист от моли |
Проста очищення |
Довговічні кольору |
Антистатичні властивості |
Чудове якість |
Водо- непроникність |
Килими з колекції Narin виготовлені з високоякісних синтетичних волокон. Кольори, які використовуються в колекції, ідеально поєднуються із сучасними інтер'єрами. Особливо рекомендується для спалень і кімнат, призначених для відпочинку та релаксації.
Ширина: 0.60 м
Довжина: 1.00 м
Вага: 9.53 кг
Довжина ворсу: приблизно 45 мм
Товщина килима: 50 мм
Щільність: приблизно 3.10 кг/м2
Склад: 30% поліестер, 70% поліпропілен.
Товар повністю новий.
Килим дуже довго зберігає свій колір.
Для очищення килима досить звичайної щітки.
Підлогове покриття має бути як функціональним, так і візуально привабливим. Килими компанії Лущув відповідають цим вимогам, пропонуючи високу якість, довговічність матеріалів і сучасний дизайн. Вони не тільки прикрашають інтер'єр, але й зберігають тепло в кімнаті завдяки найвищій якості матеріалів.
Килими Лущув доступні в безлічі різних кольорів і розмірів. Наприклад, килими з колекції Sketch, виготовлені за технологією "Heat set Frize" з геометричними візерунками, вирізняються своєю м'якістю й текстурою, що покращує їхнє використання. Доступні в прямокутній і круглій формі. Для інтер'єру в мінімалістичному або індустріальному стилі підійдуть однотонніші килими колекції Tiga. Для традиційних дизайнерських рішень можна використовувати килими Aura Zorza. Яскраві кольори чудово виділяють і підкреслюють темніші кольори меблів, тоді як технологія "Heat set Frize" надає килимам м'якість і еластичність.
Якщо Вас цікавлять інші килими компанії Лущув, а також сучасні дизайнерські рішення для оформлення інтер'єру, тоді запрошують Вас ознайомитися з повним асортиментом товарів у нашому магазині.

Ми пропонуємо найвигідніші ціни на килими Лущув серед інших магазинів.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килим |
| Призначення килима/доріжки | Універсальне |
| Довжина килима | 1 см |
| Ширина килима | 0.6 см |
| Висота ворсу | 45 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GR1283 |
| Колекція | Narin |
| Щільність килима | 3.10 кг/м2 |
| Матеріал | Поліестер, Поліпропілен |